بلاگز

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات باورکنیم؟ , تیام با ۷۰۰هزار دلار تمدید می‌کند

تیام از قطر و امارات پیشنهاد‌های خوبی دریافت کرده ولی استقلالی‌ها نیز جهت استمرار همکاری با او بدون کار ننشسته‌اند و می‌خواهند این بازیکن را در ازای پرداخت ۷۰۰ه

باورکنیم؟ , تیام با 700هزار دلار تمدید می‌کند

تیام با ۷۰۰هزار دلار تمدید می کند؛ باورکنیم؟

عبارات مهم : ایران

تیام از قطر و امارات پیشنهاد های خوبی دریافت کرده ولی استقلالی ها نیز جهت استمرار همکاری با او بدون کار ننشسته اند و می خواهند این بازیکن را در ازای پرداخت ۷۰۰هزار دلار در استقلال حفظ کنند. رقمی که شاید جهت کلوب استقلال بار مالی سنگینی به همراه آورد و این کلوب را دچار مشکلاتی کند ولی به واقع با حد و اندازه های فنی تیام همخوانی دارد و دستمزد نامتعارفی جهت این بازیکن محسوب نمی شود.

شاید هیچ یک از خارجی های فوتبال کشور عزیزمان ایران تا این اندازه بافایده نبوده اند که هنگامی که حرف از رفتن ارزش به میان می آید موجی از ناامیدی سکوها را فرا بگیرد. مامه تیام جهت طرفداران تیم استقلال اینگونه هست. مهاجمی که در اندک وقت به قدری خوش درخشیده که هنگامی که صحبت از رفتنش می شود طرفداران تیم استقلال احساس یأس می کنند. تیام جهت استقلال اکنون گوهری گرانبها است.

بازیکنی که حتی می تواند آینده آبی ها در مسابقه های لیگ قهرمانان آسیا را دستخوش تغییرات بزرگی کند. ماندن تیام شاید با تکرار قهرمانی های استقلال در لیگ هجدهم و لیگ قهرمانان همراه باشد. گرچه هنوز این مهم محقق نشده ولی تیام چراغ سبز نشان داده و کلوب استقلال هم آماده است تا بودجه کافی جهت حفظ این مهاجم را فراهم آورد.

باورکنیم؟ , تیام با ۷۰۰هزار دلار تمدید می‌کند

مامه تیام با گل های حیات بخش خود به مرد اول آبی ها بدل شده؛ بازیکنی که حالا فقدانش در ترکیب آبی ها آنقدر محسوس است که شکست دلهره آور در اصفهان برابر ذوب آهن را رقم می زند و حضورش پیروزی بزرگ در پایتخت کشور عزیزمان ایران را.

تیام تا جایی پیش رفته که حتی او را به عنوان عالی ترین مهاجم خارجی تاریخ کلوب استقلال معرفی می کنند و چه بسا ادامه این روند بتواند این بازیکن سنگالی را جلوتر از جانواریو و ساموئل فقید که جزو عالی ترین خارجی های تاریخ استقلال محسوب می شوند، صورت کند.

تیام از قطر و امارات پیشنهاد‌های خوبی دریافت کرده ولی استقلالی‌ها نیز جهت استمرار همکاری با او بدون کار ننشسته‌اند و می‌خواهند این بازیکن را در ازای پرداخت ۷۰۰ه

تیام جهت استقلال بدل شده است به عنصری محوری که آینده تیم به ساق هایش گره خورده است.

درخشش تیام در لیگ قهرمانان آسیا گرچه شعف بسیاری را در میان استقلالی ها حاکم کرده و موجی از امیدواری ها جهت رسیدن به ستاره سوم آسیایی را پدید آورده ولی از سویی نگرانی هایی را هم به وجود آورده است.

هواداران استقلال اکنون با این معمای بزرگ مواجهند که آیا مرد کلیدی خط حمله تیم محبوب ارزش فصل بعد هم در استقلال خواهد ماند؟ آیا تیام پای یک سال دیگر قرارداد مشروطی که با استقلال دارد می ماند یا به تیم های متمول عربی می رود؟

باورکنیم؟ , تیام با ۷۰۰هزار دلار تمدید می‌کند

تیام با پیشنهادهای بزرگی مواجه هست. پیشنهادهایی که از یک میلیون دلار هم تجاوز کرده است و در این شرایط هر بازیکنی باشد جدایی را به ماندن ترجیح می دهد. حتی بازیکنان داخلی هم هنگامی که با سیل پیشنهادها مواجه می شوند معمولا قرارداد با تیم های کشورهای عربی بخصوص قطر را به تیم های داخلی ترجیح می دهند و در همین استقلال کم نمونه نبوده اند که به رغم محبوبیت و نیاز مبرم مربیان، استقلال را ترک کرده اند.

مدیرعامل استقلال بعد از بازی با ذوب آهن و با زیاد کردن احتمال جدایی این بازیکن تاکید کرد که آقای مامه در استقلال خواهد ماند. افتخاری هنگامی که با سوالی راجع به آینده تیام در استقلال مواجه شد این پاسخ را داد: «او قول داده در استقلال بماند و می ماند. تیام دلش با استقلال است.»

تیام از قطر و امارات پیشنهاد‌های خوبی دریافت کرده ولی استقلالی‌ها نیز جهت استمرار همکاری با او بدون کار ننشسته‌اند و می‌خواهند این بازیکن را در ازای پرداخت ۷۰۰ه

اینکه حرف آقای مدیر تا چه اندازه حرف دل آقای تیام است قطعا در روزهای آتی مشخص خواهد شد ولی اینطور که پیداست خرید خوب شفر که به واسطه پسرش به استقلال پیوسته نمی خواهد استقلال را ترک کند و قصد دارد یک فصل دیگر در این تیم بماند.

تیام تا به امروز روی ماندن نظر مثبت دارد و حتی خود نیز در مصاحبه ای که بعد از بازی انجام داد ابراز امیدواری کرد فصل آینده در استقلال باشد ولی کلوب استقلال نیز باید به لحاظ مالی این بازیکن را به خوبی تامین کند تا وسوسه دلارهای تیم های عربی احیانا پای تیام را نلرزاند.

باورکنیم؟ , تیام با ۷۰۰هزار دلار تمدید می‌کند

تیام از قطر و امارات پیشنهاد های خوبی دریافت کرده ولی استقلالی ها نیز جهت استمرار همکاری با او بدون کار ننشسته اند و می خواهند این بازیکن را در ازای پرداخت ۷۰۰هزار دلار در استقلال حفظ کنند.

رقمی که شاید جهت کلوب استقلال بار مالی سنگینی به همراه آورد و این کلوب را دچار مشکلاتی کند ولی به واقع با حد و اندازه های فنی تیام همخوانی دارد و دستمزد نامتعارفی جهت این بازیکن محسوب نمی شود. تیام در حقیقت جزو معدود بازیکنان خارجی فوتبال کشور عزیزمان ایران محسوب می شود که به اندازه پولی که می گیرد کارایی دارد و شاید در آینده به این نتیجه برسیم که حقوق این بازیکن در قیاس با توانایی هایش ناچیز هم بوده است! ماجرای ماندن مامه تیام در استقلال را ولی نباید بی ارتباط با تمدید قرارداد وینفرد شفر دانست.

تیام به واسطه مرد آلمانی دوباره وقت درخشش در فوتبال را به دست آورد و به نوعی خودش را مدیون پیرمرد آلمانی می داند. البته نقطه واصل تیام به استقلال در اصل ساشا است.

مغز متفکر وینفرد شفر و نزدیک ترین فرد به او که تمام امور اینچنینی در استقلال را هماهنگ می کند.

بدون شک اگر پای بعضی دلال ها درمیان بود هیچ گاه استقلال موفق به جذب چنین بازیکنی نمی شد ولی طبیعتا هنگامی که قرار است که پسر جهت پدر بازیکن گزینش کند می کوشد عالی ترین گزینه را برگزیند که ساشا شفر نیز این کار را کرده تا در نهایت استقلال نیز بهره های کافی از جذب تیام را ببرد.

تیامی که انگیزه و شادابی در صورت اش موج می زند و بی گمان اگر به همین منوال ادامه دهد فصل آینده مدعی اول آقای گلی در فوتبال کشور عزیزمان ایران است و چه بسا در لیگ قهرمانان آسیا نیز به این جایگاه دست یابد. تیام حقیقتا یک نقشه راه و یک الگوی مناسب جذب بازیکن خارجی است.

کشور عزیزمان ایران ورزشی

واژه های کلیدی: ایران | خارجی | بازیکن | استقلال | استقلال | بازیکنان | قهرمانان | بازیکنان فوتبال | لیگ قهرمانان آسیا

دانلود

نویسنده : blogzz