بلاگز

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری جهت حضور در تلویزیون پول بگیرید / توصیه جالب مجری مشهور به بازیگران

هرمز شجاعی‌مهر پیشنهاد داد ویژه‌برنامه تحویل سال را هر سال یک شبکه روی آنتن ببرد و گفت: با این کار در هزینه‌ها صرفه‌جویی می‌شود و برنامه‌ها کامل‌تر، پربارتر و ج

جهت حضور در تلویزیون پول بگیرید / توصیه جالب مجری مشهور به بازیگران

توصیه جالب مجری مشهور به بازیگران: جهت حضور در تلویزیون پول بگیرید

عبارات مهم : برنامه

هرمز شجاعی مهر پیشنهاد داد خاص برنامه تحویل سال را هر سال یک شبکه روی آنتن ببرد و گفت: با این کار در هزینه ها صرفه جویی می شود و برنامه ها کامل تر، پربارتر و جامع تر خواهد شد.

به گزارش ایسنا، هرمز شجاعی مهر مجری قدیمی تلویزیون با اشاره به دعوت از سلبریتی ها در برنامه های متفاوت تلویزیونی اظهار کرد: به نظرم جهت خوش حالی مردم و احترام گذاشتن به مراسم خوش حالی های ملی، هر کاری انجام دهند، ارزش دارد؛ ولی اگر دست من باشد و مدیر اجرایی باشم خاص برنامه تحویل سال را از یک شبکه به روی آنتن می برم و از مردم می خواهم فقط همان شبکه را ببینند. با این کار هم هزینه ها را کم کردن می دهیم و هم بزرگان، بازیگران و صورت های معروف و عزیزان درجه یک را به همان برنامه دعوت می کنیم تا با چیدمان سفره هفت سین شب عید همه یک شبکه را تماشا کنند و دیگر شبکه ها هم چند ساعت را استراحت کنند و نفسی بکشند.

او تاکید کرد: با این کار در هزینه ها صرفه جویی می شود و برنامه ها کامل تر، پربارتر و جامع تر خواهند شد. همچنین همه بازیگران و صورت های معروف هم می توانند در یک جا حضور داشته باشند؛ بنابراین شبکه های دیگر هم می توانند برنامه معمولی پخش کنند.

این مجری با اشاره به تکراری شدن برنامه های تلویزیون در مناسبت های متفاوت گفت: وقت عزا و خوش حالی در کشور، همه شبکه ها مانند هم عمل می کنند و هیچ فرقی هم با هم ندارند و فقط هزینه صرف می شود؛ بنابراین به نظرم برنامه ها باید یک کاسه شوند.

شجاعی مهر راجع به پرداخت هزینه به بازیگران و صورت های معروف در قبال حضور در برنامه های تلویزیون اشاره و بیان کرد: به نظرم هنرمندانی که به برنامه ها دعوت می شوند، معمولا باید پول بگیرند لیکن زندگی ارزش هم از این راه می گذرد. به نظرم افرادی که پول نمی گیرند اشتباه می کنند. یک هنرمند و هنرپیشه بعد از سال ها کار کردن معروف شده است و حالا می خواهد به عنوان مهمان به برنامه ای بیاید؛ بنابراین طبیعی است که عوامل باید پول بدهند تا در برنامه حضور پیدا کند.

جهت حضور در تلویزیون پول بگیرید / توصیه جالب مجری مشهور به بازیگران

واژه های کلیدی: برنامه | بازیگران | تلویزیون | تلویزیون | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود

نویسنده : blogzz