بلاگز

گت بلاگز اخبار اجتماعی برگزاری سومین آزمون ملی مهارت‌آموزی سربازان در ۹ اسفند

رییس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح از برگزاری سومین مرحله از آزمون سراسری مهارت‌آموزی سربازان در نهم اسفند ماه خبر داد. 

برگزاری سومین آزمون ملی مهارت‌آموزی سربازان در 9 اسفند

برگزاری سومین آزمون ملی مهارت آموزی سربازان در ۹ اسفند

عبارات مهم : برگزاری

رییس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح از برگزاری سومین مرحله از آزمون سراسری مهارت آموزی سربازان در نهم اسفند ماه خبر داد.

سردار کمالی در گفت وگو با ایسنا دراین باره گفت: سومین و آخرین مرحله از آزمون سراسری مهارت آموزی سربازان روز چهارشنبه نهم اسفند ماه در ۳۱ استان کشور برگزار خواهد شد.

وی با بیان اینکه این آزمون با همکاری شرکت فنی حرفه ای برگزار خواهد شد گفت: آینده نگری ما این است که در سومین مرحله بالغ بر ۸۰ هزار سرباز شرکت کند.

برگزاری سومین آزمون ملی مهارت‌آموزی سربازان در ۹ اسفند

کمالی با تاکید بر اینکه فرماندهان و مسئولان یگان ها موظفند تا ترتیبی اتخاذ کنند که امکان شرکت سربازان در این آزمون فراهم شود گفت: همچنین باید وسیله ایاب و ذهاب سربازان جهت شرکت در این آزمون از سوی آنان فراهم شود.

کمالی با اشاره به مرحله دوم برگزاری این آزمون اظهار کرد: در مرحله دوم که ۱۴ بهمن ماه برگزار شد ۵۰ هزار نفر شرکت کردند که بیش از ۲۳ هزار نفر برگزیده شدند.

رییس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح از برگزاری سومین مرحله از آزمون سراسری مهارت‌آموزی سربازان در نهم اسفند ماه خبر داد. 

کمالی راجع به برگزاری آزمون مهارت آموزی در سال آینده خاطر نشان کرد: امسال طبق برنامه ها باید حدود یکصد هزار نفر در این آزمون پذیرفته و مهارت آموزی می شدند که ما به این اهدافمان دست یافتیم جهت سال آینده آینده نگری دو برابر شدن این ظرفیت را داشتیم و بناست که ۲۰۰ هزار نفر در این آزمون پذیرفته شوند.

رییس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح در خاتمه خاطرنشان کرد: جزییات ونحوه برگزاری این آزمون در سال آینده اطلاع رسانی خواهد شد.

واژه های کلیدی: برگزاری | سربازان | سال آینده | آزمون سراسری | اخبار اجتماعی

دانلود

نویسنده : blogzz