بلاگز

گت بلاگز اخبار حوادث بدهکار ۵۰ میلیونی گروگان مرد طلبکار

مرد میانسال زمانی که موفق به دریافت طلب ۵۰ میلیون تومانی از مرد بدهکار نشد او را با همدستی سه نفر از دوستانش ربود. 

بدهکار ۵۰ میلیونی گروگان مرد طلبکار

عبارات مهم : ایران

مرد میانسال زمانی که موفق به دریافت طلب ۵۰ میلیون تومانی از مرد بدهکار نشد او را با همدستی سه نفر از دوستانش ربود.

به گزارش جام جم، چند روز پیش مردی با حضور در کلانتری ۱۰۹ بهارستان پایتخت کشور عزیزمان ایران از ربوده شدن برادرش خبر داد. شاکی به افسر تحقیق گفت: برادرم مغازه دار هست. او ساعت ۲۳ در حال بازگشت به منزل اش در یکی از محله های پایتخت کشور عزیزمان ایران بود که ناپدید شد و بازنگشت. تلفن همراهش خاموش بود. در جست وجویش بودم ولی ردی از او پیدا نکردیم، می ترسم بلایی سر او آمده باشد.

با طرح این شکایت و با دستورقاضی بخشوده، بازپرس شعبه هفتم دادسرای جنایی پایتخت کشور عزیزمان ایران تحقیقات پلیسی جهت یافتن مرد گمشده ادامه داشت تا این که شاکی ساعاتی بعد دوباره با حضوردر دادسرا این بار اعلام کرد مردی در تماس با منزل ارزش گفته که برادرش را ربوده و در قبال آزادی او باید ۵۰ میلیون تومان بپردازد. ابتدا گفته های مرد غریبه را قبول نکردم ولی در تماس بعدی زمانی که صدای برادرم را شنیدم، متوجه آدم ربایی شدم.

بدهکار ۵۰ میلیونی گروگان مرد طلبکار

پس از مشخص شدن آدم ربایی، تحقیقات در دستور کار ماموران اداره یازدهم پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران قرار گرفت. ماموران با آموزش به خانواده شاکی از آنها درخواست کردند در محلی که آدم رباها قرار می گذارند حاضر شوند تا ماموران با محاصره آنجا موفق به دستگیری آدم رباها و آزادی گروگان شوند. در ادامه آدم رباها چند بار با خانواده شاکی قرار ملاقات گذاشتند ولی در آنجا حاضر نشدند تا این که در آخرین قرارشان با این خانواده به حوالی میدان بهارستان آمدند.

در این مرحله ماموران آگاهی با هماهنگی ماموران کلانتری بهارستان موفق به شناسایی چهار مرد آدم ربا شده است و آنها را بازداشت کردند. با تحقیقات اولیه از متهمان معلوم شد مرد ربوده شده است در منزل ای در همان محله زندانی هست. با هماهنگی قضایی ماموران به آنجا اعزام شدند و گروگان را که در یکی از اتاق های منزل زندانی بود، نجات دادند و او نزد خانواده اش بازگشت.

مرد میانسال زمانی که موفق به دریافت طلب ۵۰ میلیون تومانی از مرد بدهکار نشد او را با همدستی سه نفر از دوستانش ربود. 

چهار عضو این آدم ربایی نیز جهت تحقیقات به پلیس آگاهی انتقال یافته شدند.

مرد میانسال که طراح سناریوی این آدم ربایی بود، به افسر تحقیق گفت: من و مرد ربوده شده است هردو مغازه دار بودیم و با هم معامله هایی کرده بودیم. او به من ۵۰ میلیون تومان بدهکار بود و مدام از من می خواست به او فرصتی جهت پرداخت طلبش بدهم. هنگامی که نتوانست بدهی اش را بدهد، تصمیم گرفتم با ربودن او ۵۰ میلیون تومان از خانواده اش اخاذی کنم. عنوان را با سه نفر از دوستانم در میان گذاشتم که خواسته ام را پذیرفتند و با من همراه شدند. از طریق یکی از اقوام مرد بدهکار مسیر راه منزل اش را پیدا کردیم.

همگی به آنجا رفتیم و با سد کردن راهش در خیابان او را ربوده و با انداختن داخل خودرویی به منزل یکی از اعضای باند بردیم. سرکرده باند ادامه داد در تماس با برادرش و خانواده اش جهت آزادی او ۵۰ میلیون تومان خواستیم. چند بار در محل قرار حاضر نشدیم تا این که در آخرین محل حاضر شده است و به وسیله ماموران دستگیرشدیم.

بدهکار ۵۰ میلیونی گروگان مرد طلبکار

در جریان تحقیقات سه عضو دیگر باند آدم ربایی نیز گفته های سرکرده را تائید کردند. جهت آنها قرارقانونی صادر شده است و تحقیقات از این افراد ادامه دارد.

واژه های کلیدی: ایران | میلیون | تحقیقات | میلیونی | خانواده | آدم ربایی | ماموران کلانتری | اخبار حوادث

دانلود

نویسنده : blogzz