بلاگز

گت بلاگز اخبار پزشکی این میوه‌ چربی‌های بدنتان را آب می‌کند

یک متخصص تغذیه گفت: با خوردن روغن آووکادو در غذاهای متفاوت می‌توان چربی‌های شکمی را تا حدود زیادی کم کردن داد و در نتیجه خطر مبتلا شدن به سندروم متابولیک در فرد

این میوه‌ چربی‌های بدنتان را آب می‌کند

این میوه چربی های بدنتان را آب می کند

عبارات مهم : تغذیه

یک متخصص تغذیه گفت: با خوردن روغن آووکادو در غذاهای متفاوت می توان چربی های شکمی را تا حدود زیادی کم کردن داد و در نتیجه خطر مبتلا شدن به سندروم متابولیک در فرد کم کردن پیدا خواهد کرد.

به گزارش فارس، محمدآذرفر در خصوص فواید آواکادو جهت چربی سوزی توضیح داد: محققان می گویند با خوردن روغن آووکادو در غذاهای متفاوت می توان چربی های شکمی را تا حدود زیادی کم کردن داد و در نتیجه خطر مبتلا شدن به سندروم متابولیک در فرد کم کردن پیدا خواهد کرد.

این میوه‌ چربی‌های بدنتان را آب می‌کند

وی گفت: نتیجه مطالعه ای دیگر نشان می دهد رژیم غذایی که در آن از مواد غذایی سرشار از اسیدهای چرب تک غیر اشباع استفاده شده است است توزیع چربی در اطراف شکم را تا حد زیادی کم کردن می دهد. یک قاشق غذاخوری روغن آووکادو دارای حدود ۱۲۰ کالری و ۱۰ گرم چربی تک غیر اشباع هست. این روغن از لحاظ تغذیه ای و فواید مشابه روغن زیتون فوق بکر است ولی روغن زیتون فوق بکر نقطه دود پایینی دارد که آووکادو علی رغم آن نقطه دودش بسیار اوج است و از این رو می توان جهت سرخ کردن مواد از روغن آووکادو استفاده کرد.

این متخصص تغذیه با بیان اینکه رادیکال های آزاد با بدن مبارزه می کنند و این یک جنگ درون بدن هست، گفت: رادیکال های آزاد مولکول های اکسیژن مخربی هستند که می توانند آغازگر تصویر العمل هایی زنجیره ای متعددی در بدن باشند که باعث تخریب سلول ها و DNA می شود.

یک متخصص تغذیه گفت: با خوردن روغن آووکادو در غذاهای متفاوت می‌توان چربی‌های شکمی را تا حدود زیادی کم کردن داد و در نتیجه خطر مبتلا شدن به سندروم متابولیک در فرد

آذرفر در آخر افزود: این عنوان می تواند سلامت بدن را به خطر بیندازد. آنتی اکسیدان هایی که در میوه های تازه و سبزیجات وجود دارند توانایی این را دارند که بعضی از این رادیکال های آزاد را خنثی کنند ولی گاهی این نیرو کافی نیست و در این شرایط بهتر است آووکادو را هم به رژیم غذایی خود اضافه کنیم.

به عقیده محققان، با خوردن آووکادو، بدن بهتر و زیاد می تواند با رادیکال های آزاد مبارزه کند. بهتر است از میوه تازه آووکادو به جای روغن آن استفاده کنید.

واژه های کلیدی: تغذیه | آووکادو | رادیکال | استفاده | رژیم غذایی | مواد غذایی | اخبار پزشکی

دانلود

نویسنده : blogzz