بلاگز

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری انتقاد فرزند شهلا ریاحی از یک بی‌اخلاقی

فرزند شهلا ریاحی با انتقاد از بعضی بی‌اخلاقی‌ها در انتشار اخبار از احوال این هنرمند گفت: مادرم با توجه به شرایط جسمی فعلا اوضاع خوبی ندارد و تحت درمان است تا به

انتقاد فرزند شهلا ریاحی از یک بی‌اخلاقی

انتقاد فرزند شهلا ریاحی از یک بی اخلاقی

عبارات مهم : تصویر

فرزند شهلا ریاحی با انتقاد از بعضی بی اخلاقی ها در انتشار اخبار از احوال این هنرمند گفت: مادرم با توجه به شرایط جسمی فعلا اوضاع خوبی ندارد و تحت درمان است تا به زودی به منزل خود بازگردد.

به گزارش ایسنا، از صبح سه شنبه ۲۲ اسفندماه تصویری از شهلا ریاحی در شبکه های مجازی انتشار یافته با این عنوان که وی در منزل سالمندان سرنوشت را سپری می کند. منوچهر ریاحی فرزند این بازیگر در این باره گفت: نمی دانم آیا فردی که خودش هم در این تصویر حضور دارد چنین کاری را با ما کرده و تصویر مادر من را که شرایط ناخوشی دارد، پخش کرده هست. در حالی که دکتر معالج مادرم می گوید این تصویر فتوشاپ است و پیگیری جهت پیدا کردن این زن انجام می شود.

او که با ایسنا گفت وگو می کرد، ادامه داد: شهلا ریاحی ۱۵ سال است که “دیمنشیا” و “آلزایمر” دارد و مدتی است با چربی سوزی شدید یعنی حدود ۲۰ کیلوگرم روبه رو شده است و حال چندان مساعدی ندارد، به همین علت مدتی است جهت آنکه تحت نظر پزشکان قرار بگیرد، در مرکزی است که پیگیری های خاص به او شود تا بعد از بهبودی سر منزل و زندگی اش برگردد.

این استاد دانشگاه راجع به هزینه های درمان این بازیگر و کارگردان سینما نیز گفت: هیچ کس یک ریال هم به هنرمندی که ۶۴ سال در این مملکت کار کرده، کمک نکرده و فقط وزارت ارشاد ماهی ۲۰۰ هزار تومان به او می دهد، آن هم در شرایطی که فقط هزینه پرستار او ماهی ۳ میلیون تومان هست، البته از طریق پدرم (اسماعیل ریاحی) بیمه خدمات درمانی دارد ولی بیمه هایی هم که از طریق صنف ارائه می شود زیاد جهت زمانی است که عمل جراحی انجام شود، در صورتی که مادر من مسئله آلزایمر دارد و تاکنون احتیاجی به جراحی نداشته است.

ریاحی در آخر از بی اخلاقی پیش آمده نسبت به انتشار تصویر و خبر از اوضاع مادرش انتقاد کرد و افزود: امیدوارم رسانه ها در پوشش این پرسشها دقت کنند و شرایط جسمانی زن ریاحی هم به زودی اصلاح یابد و بتوانند به منزل خود برگردند.

شهلا ریاحی متولد ۱۳۰۵ است که با ساخت فیلم «مرجان» به عنوان نخستین کارگردان زن سینمای کشور عزیزمان ایران آشنا می شود.

او علاوه بر حضور پررنگ در تئاتر و تلویزیون، در فیلم های سینمای مختلفی همچون «دو فیلم با یک بلیت»،«دلشدگان»،«می خواهم زنده بمانم»،«عروسی خون» و …. بازی کرده است و آخرین حضورش در سینما به فیلم «نهنگ عنبر ۲» در سال ۹۵ برمی گردد.

انتقاد فرزند شهلا ریاحی از یک بی‌اخلاقی

واژه های کلیدی: تصویر | فرزند | اخلاقی | انتشار | انتقاد | بازیگر | تصویری | سینمای | آلزایمر | آلزایمر | شهلا ریاحی

دانلود

نویسنده : blogzz