بلاگز

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات افشاگری دکتر بایرن مونیخ راجع به گواردیولا

پزشک معروف باواریایی‌ها با انتقاد از سرمربی سابق این تیم او را آدمی توصیف کرد که تلاش در پنهان‌کاری دارد.

افشاگری دکتر بایرن مونیخ راجع به گواردیولا

افشاگری دکتر بایرن مونیخ راجع به گواردیولا

عبارات مهم : مونیخ

پزشک معروف باواریایی ها با انتقاد از سرمربی سابق این تیم او را آدمی توصیف کرد که تلاش در پنهان کاری دارد.

به گزارش خبرورزشی، جنگ میان پپ گواردیولا و دکتر هانس ویلهلم مولر ولفهارت، دکتر کلوب بایرن مونیخ در وقت مربیگری سرمربی حال حاضر منچسترسیتی در آلیانتس آره نا را کمتر کسی است که از یاد برده باشد، جنگی که در نهایت منجر به خروج دکتر آلمانی از جمع باواریایی ها شد.

افشاگری دکتر بایرن مونیخ راجع به گواردیولا

این جراح آلمانی ولی حالا در کتاب شرح حال تازه خود اتهاماتی را علیه گواردیولا مطرح و او را از نظر شخصیتی فردی دارای مسئله دانسته است.

گواردیولا و مولر ولفهارت در دورانی که گواردیولا سرمربی باواریایی ها بود با یکدیگر درگیری هایی داشتند. گواردیولا از او به خاطر عدم حضور در تمرینات شاکی بود و مصدومیت های مکرر بازیکنانش به خصوص تیاگو آلکانتار را متوجه دکتر وقت باواریایی ها می دانست و مولر ولفهارت هم از گواردیولا به خاطر تمرینات سنگین و سبک بازی پرفشارش انتقاد می کرد.

پزشک معروف باواریایی‌ها با انتقاد از سرمربی سابق این تیم او را آدمی توصیف کرد که تلاش در پنهان‌کاری دارد.

اوج درگیری این دو نفر بعد از باخت ۳ بر یک بایرن مونیخ برابر پورتو در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپای سال ۲۰۱۵ بود که در کنفرانس خبری بعد از آن بازی گواردیولا دکتر تیم را به کم کاری در آماده کردن بازیکنان مصدوم تیم متهم کرد و به دنبال آن مولر ولفهارت و سه تن از اعضای کادر پزشکی بایرن مونیخ هم استعفا کردند.

مولر ولفهارت که بعد از خروج گواردیولا از بایرن مونیخ دوباره به این تیم برگشت، در کتاب شرح حال تازه خود با عنوان «زندگی من و پزشکی من» که بخشی از آن در نشریه بیلد آلمان منتشر شده، نوشته است: من فکر می کنم که پپ گواردیولا شخصیتی با اعتمادبه نفس ضعیف دارد و کسی است که همه چیز را از سایر مردم پنهان می کند. به همین علت من تصور می کنم که او مدام با وحشت زندگی می کند. او شاید مجبور باخت های فراوانی نشود، ولی قدرت و اقتدارش را از دست می دهد. او همه چیز را بهتر از همه می دانست (کنایه) مثل اینکه پنج دقیقه گرم کردن قبل از بازی ها کافی هست، ولی این تشخیص او پیامد خوبی نداشت. ظاهراً او مرا شخصی فرض کرده بود که هر لحظه آماده پذیرش دستوراتش است و هر وقت که بخواهد می تواند به او فرمان بدهد.

واژه های کلیدی: مونیخ | سرمربی | افشاگری | گواردیولا | پپ گواردیولا | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود

نویسنده : blogzz