بلاگز

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات طرفداران تیم استقلال یک روز تاریخی رقم زدند / افتخاری

مدیرعامل کلوب استقلال راجع به دیدار این تیم برابر العین امارات گفت: توصیه مهم و کلیدی بازی شکوه و عظمت حضور طرفداران تیم استقلال در ورزشگاه بود که اتفاقی کم نظی

طرفداران تیم استقلال یک روز تاریخی رقم زدند / افتخاری

افتخاری: طرفداران تیم استقلال یک روز تاریخی رقم زدند

عبارات مهم : ایران

مدیرعامل کلوب استقلال راجع به دیدار این تیم برابر العین امارات گفت: توصیه مهم و کلیدی بازی شکوه و عظمت حضور طرفداران تیم استقلال در ورزشگاه بود که اتفاقی کم نظیر و تاریخی بود.

به گزارش ایسنا، سید رضا افتخاری مدیرعامل استقلال راجع به دیدار دوشنبه آبی پوشان در لیگ قهرمانان آسیا گفت: مصدومیت ناخواسته چند بازیکن خوب ما اجازه نداد تا برنده از زمین مسابقه خارج شویم ولی نباید فراموش کنیم که استقلال صدرنشین سخت ترین گروه لیگ قهرمانان آسیا است و با نتیجه های درخشان خود در این مسابقه های باعث عزت و سربلندی فوتبال کشور عزیزمان ایران در لیگ قهرمانان شده است و همچنان شانس اول افزایش از این گروه است.

وی افزود: توصیه مهم و کلیدی بازی شکوه و عظمت حضور طرفداران تیم استقلال در ورزشگاه بود که اتفاقی کم نظیر و تاریخی بود. طرفداران تیم استقلال از ساعت های اولیه روز دوشنبه در ورزشگاه حاضر شدند و با عدم استفاده از وسایل ممنوعه و ارائه رفتاری جوانمردانه، باعث سربلندی کلوب استقلال و فوتبال کشور عزیزمان ایران شدند و نشان دادند که بر خلاف فضاسازی ها، کشور عزیزمان ایران کشوری امن جهت میزبانی هست. شرایط میزبانی به اندازه ای ایده آل بود که مامیچ سرمربی تیم العین نیز در نشست خبری به این عنوان اعتراف کرد.

طرفداران تیم استقلال یک روز تاریخی رقم زدند / افتخاری

مدیرعامل استقلال در ادامه تصریح کرد: هر چند نتیجه مطلوب هواداران در ورزشگاه آزادی کسب نشد ولی مطمئنا طرفداران تیم استقلال برنده این دیدار بودند. تشویق بازیکنان و کادرفنی استقلال در آخر مسابقه حرکت درخشان دیگری بود که از سوی هواداران رخ داد تا روز درخشان هواداران تکمیل شود.

افتخاری در ادامه صحبت های خود خاطر نشان کرد: حضور هواداران و واکنش‌ها بسیار خوب آنها یک خبر مهم جهت مجموعه استقلال داشت. همه ما باید جهت خوشحال کردن هواداران اقدام کنیم و حضور درخشان آنها را با کسب نتیجه های در اندازه نام استقلال، جبران کنیم. بازیکنان و کادرفنی به خوبی مسئولیت خود را می دانند و مدیران استقلال نیز تلاش خواهند کرد تا مسیر موفقیت تیم را هموار کنند.

مدیرعامل کلوب استقلال راجع به دیدار این تیم برابر العین امارات گفت: توصیه مهم و کلیدی بازی شکوه و عظمت حضور طرفداران تیم استقلال در ورزشگاه بود که اتفاقی کم نظی

رضا افتخاری در آخر عنوان کرد: بی شک نباید نقش پر رنگ نیروهای انتظامی، یگان خاص و حراست و پرسنل مجموعه ورزشی آزادی را در ایجاد نظم بی نظیر در ورزشگاه آزادی نادیده گرفت که از زحمات این افراد که از ساعات اولیه صبح تا پاسی از شب در ورزشگاه حضور داشتند، تقدیر می کنم.

واژه های کلیدی: ایران | تاریخی | استقلال | افتخاری | استقلال | ورزشگاه | طرفداران | هواداران

دانلود

نویسنده : blogzz