بلاگز

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات اظهارنظر سرمربی اسپانیا راجع به تیم ملی کشور عزیزمان ایران و جام جهانی ۲۰۱۸

سرمربی تیم ملی فوتبال اسپانیا، تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران را شرکت یافته و فیزیکی می‌داند. 

اظهارنظر سرمربی اسپانیا راجع به تیم ملی کشور عزیزمان ایران و جام جهانی ۲۰۱۸

اظهارنظر سرمربی اسپانیا راجع به تیم ملی کشور عزیزمان ایران و جام جهانی ۲۰۱۸

عبارات مهم : ایران

سرمربی تیم ملی فوتبال اسپانیا، تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران را شرکت یافته و فیزیکی می داند.

به گزارش ایسنا و به نقل از آس، یولن لوپتگی در مصاحبه اختصاصی با این سایت اسپانیایی راجع به جام جهانی، حریفانشان، اوضاع بازیکنان و… صحبت کرد. سرمربی تیم ملی فوتبال اسپانیا گفت : جام جهانی سال آینده یک نشانه قدرتمند و زیباست. پیش از این چالش ما حضور در روسیه بود اکنون باید خود را به عالی ترین شکل ممکن جهت این مسابقه ها آماده کنیم.

اظهارنظر سرمربی اسپانیا راجع به تیم ملی کشور عزیزمان ایران و جام جهانی ۲۰۱۸

سرمربی اسپانیایی درمورد عالی ترین خاطراتش از جام های جهانی اظهار کرد: فینال مونیخ در جام جهانی ۱۹۷۴ که بین آلمان و هلند برگزار شد خاطره انگیزترین بازی جهت من هست. بکن بائر و مولر برابر پرتغال کوکی بازی کردند. من در آن وقت هفت یا هشت ساله بودم. همه به خاطر بازی زیبای هلند طرفدار این تیم بودیم ولی آلمان پیروز شد.

او در ادامه افزود: شانس حضور در جام جهانی ۱۹۹۴ را در آمریکا داشتم. آمریکا کشور فوتبالی نیست ولی اکنون خیلی عوض شده است هست. ورزشگاه های ارزش پر می شود ولی با این حال آمریکایی هستند. اسپانیا تیم بزرگی در آن مسابقه ها داشت و به خاطر شرح از این بازی ها کنار رفت. در دیدار برابر ایتالیا عالی ترین بازی مان در جام جهانی به نمایش گذاشتیم ولی به خاطر شرح از بین بردن شدیم. ایتالیایی ها خیلی خوب بازی را در این زمینه هدایت کردند ولی ما نه.

سرمربی تیم ملی فوتبال اسپانیا، تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران را شرکت یافته و فیزیکی می‌داند. 

اسپانیا در جام جهانی پیش رو در شهر کراسنودار کمپ خواهد داشت. لوپتگی در این باره اظهار کرد: شهر را بررسی کردیم و آن را دوست داریم. امکانات آنجا جهت تمرین کردن خیلی خوب هست. این عنوان خیلی کلیدی هست. همچنین به فاصله ها نیز توجه کردیم. درست است این شهر یکی از میزبانان نخواهد بود ولی شاخصه های خوبی داشت که ما آن را برگزیدیم.

سرمربی اسپانیایی در مورد بازی های دوستانه تیم ملی پیش از جام جهانی گفت : بازی برابر آلمان قطعی شده است ولی هنوز مشخص نیست برابر آرژانتین به میدان خواهیم رفت یا نه. بازی های بزرگ و مشکل خواهند بود. با این حال جهت آماده سازی خیلی خوب است و می توانیم بازیکنان را در این دیدارها بسنجیم.

اسپانیا در گروه B باید به مصاف پرتغال، کشور عزیزمان ایران و مراکش برود. لوپتگی در این رابطه اظهار کرد: از سه حریف آشنایی خوبی داریم. جهت مردم پرتغال آشنا شده است تر از دیگر تیم ها ولی جهت ما هر سه تیم در یک سطح هستند. کشور عزیزمان ایران و مراکش عالی ترین های آسیا و آفریقا هستند. پرتغال قهرمان اروپا است و ستاره ای همچون کریستیانو رونالدو بهره می برد و همچنین بازیکنان بزرگی در اختیار دارد. پرتغال کشوری است که بازیکنان پایه خوبی دارد و سرمربیانی در سطح فوق العاده در اختیار دارد. از لحاظ تاکتیکی خیلی نیرومند هستند. این عنوان باعث می شود تواناهایی زیادی داشته باشند. می توانند بازی را کنترل کنند یا در انتظار تیم حریف باشند.

اظهارنظر سرمربی اسپانیا راجع به تیم ملی کشور عزیزمان ایران و جام جهانی ۲۰۱۸

سرمربی لاروخا به تمجید از رونالدو پرداخت و افزود: او یکی از عالی ترین بازیکنان تاریخ هست. او انگیزه بالایی دارد و می توان از بازی اش به این عنوان پی برد. هرگز اشتیاق خود را از دست نداده هست. او به خاطر آمار گلزنی اش و تاثیر گذاری اش در بازی های مهم نامش را در تاریخ به ثبت رسانده هست. بازیکنان محدودی می توانند این چنین باشند.

لوپتگی در مورد کم اهمیتی به کشور عزیزمان ایران و مراکش گفت : ما نمی توانیم صحبت های دیگران را در رابطه با کوچک شمردن دو حریف دیگرمان در جام جهانی کنترل کنیم. کشور عزیزمان ایران از ۳۸ بازی اخیرش تنها دو بازی را با شکست پشت سر گذاشته هست. این تیم شرکت یافته و فیزیکی بازی می کند. دفاع موثری دارد و همچنین ۶ سال است به وسیله یک سرمربی هدایت می شود. مراکش نیز حریف مشکل هست. آنها از لحظه ها عالی ترین استفاده ممکن را می برند. با حضور سرمربی تازه توانستند مانند یک تیم در میادین حاضر شوند. به حریفانمان احترام می گذاریم چون جام جهانی است.

سرمربی تیم ملی فوتبال اسپانیا، تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران را شرکت یافته و فیزیکی می‌داند. 

سرمربی اسپانیایی به حواشی مربوط به جرارد پیکه اشاره کرد و گفت : او هر لحظه تعهد خود را به تیم نشان داده است و جنگنده فوق العاده ای هست. ما حواشی که خارج از تیم ملی به وجود می آید را بررسی می کنیم. تعهد همیشگی پیکه فوق العاده بوده هست. از طرفی سرخیو راموس نیز این چنین هست. او کاپیتان خیلی خوبی است که می داند با پرسشها چگونه برخورد کند. او می تواند در شرایط پیچیده مانند یک کاپیتان عمل کند. راموس در این زمینه قدرتمند است.

لوپتگی راجع به ی فهرست تیم ملی جهت جام جهانی اظهار کرد: همه بازیکنان شانس حضور در این مسابقه ها را دارند. بازیکنانی تیم را همراهی خواهند کرد که از سلامت کامل برخوردار باشند و در طول چند ماه آینده در سطح خوبی قرار داشته باشند. در رابطه با دیگو کاستا باید منتظر بمانیم تا ببینیم در این ۶ ماه چه نمایشی خواهد داشت. امیدوارم آندرس اینیستا در شرایط خوبی به جام جهانی برسد. درست است که با بعضی ضرب دیدگی ها رو به رو شده است است ولی هر لحظه زمانی که تیم را در زمین همراهی کرده نمایش خیلی خوبی داشته هست. اینیستا یک بازیکن موثر هست. از طرفی داوید سیلوا بازی های فوق العاده ای به نمایش می گذارد. در بیرون از اسپانیا خیلی کم از او صحبت می شود ولی او بازیکن خیلی مهمی است و رهبر گروه محسوب می شود.

اظهارنظر سرمربی اسپانیا راجع به تیم ملی کشور عزیزمان ایران و جام جهانی ۲۰۱۸

سرمربی لاروخا در آخر اظهار کرد: اشتیاق زیادی جهت جام جهانی داریم. می خواهیم تمام تلاش خود را کنیم تا تیم اول این مسابقه ها شویم و امیدوارم همه بازیکنان سلامت باشند و بتوانیم از آن ها استفاده کنیم. می خواهیم به خوبی خود را آماده کنیم تا از این مسابقه ها لذت ببریم.

واژه های کلیدی: ایران | سرمربی | پرتغال | مسابقه | پرتغال | اسپانیا | اسپانیا | بازیکنان | جام جهانی | جام جهانی | سرمربی تیم

دانلود

نویسنده : blogzz