بلاگز

گت بلاگز اخبار اجتماعی ، استعفای نجفی&quot، اخبار ضد و نقیض راجع به &quot

خبر استعفای شهردار تهران، صبحگاه امروز در حالی درصدر اخبار شبکه‌های اجتماعی و رسانه‌ها قرار داده شد که هنوز هیچ مرجع رسمی‌ای این خبر را تایید نکرده و انتشار اخب

، استعفای نجفی&quot، اخبار ضد و نقیض راجع به &quot

اخبار ضد و نقیض راجع به "استعفای نجفی"

عبارات مهم : اخبار

خبر استعفای شهردار تهران، صبحگاه امروز در حالی درصدر اخبار اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … و رسانه ها قرار داده شد که هنوز هیچ مرجع رسمی ای این خبر را تایید نکرده و انتشار اخبار ضد و نقیض همچنان ادامه دارد.

علی اعطا، سخنگوی شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران در گفت وگو با ایسنا با تکذیب برگزاری جلسه فوق العاده شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران با عنوان بررسی استعفای نجفی، گفت: جلسه امروز اعضای شورای شهر جلسه هم اندیشی جهت جمع بندی عملکرد و آخر سال است.

وی راجع به استعفای نجفی نیز گفت: من به عنوان عضو شورا در حال حاضر از عنوان استعفا مطلع نیستم و نمی توانم تایید یا تکذیب کنم ولی اگر این عنوان صحت داشته باشد حتما به اطلاع شهروندان خواهیم رساند.

، استعفای نجفی&quot، اخبار ضد و نقیض راجع به &quot

اما از سوی دیگر ، حجت نظری و رسولی دو عضو شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران خبر استعفای شهردار پایتخت کشور عزیزمان ایران را تکذیب کرده اند، ولی صدا و سیما و بعضی رسانه ها به نقل از منابع آگاه، این استعفا را تایید کردند.

ابهامات در این باره درحالی ادامه دارد که مهدی حجت معاون شهرسازی شهرداری صبحگاه امروز نشست خبری خود را لغو کرد و ضمن عذرخواهی از خبرنگاران در مورد شایعه استعفای نجفی، گفت: من نیز در کانالهای خبری عنوان را خواندم و دفتر نجفی نیز جواب نداد. واقعا خبر رسمی خاصی ندارم و مثل بقیه شنیده ام و حوزه فعالیت من هم روابط عمومی نیست که اطلاع رسانی کنم و تا زمانی که خبررسمی منتشر نشود صحبت نمیکنم.

خبر استعفای شهردار تهران، صبحگاه امروز در حالی درصدر اخبار شبکه‌های اجتماعی و رسانه‌ها قرار داده شد که هنوز هیچ مرجع رسمی‌ای این خبر را تایید نکرده و انتشار اخب

پیگیری ایسنا دراین باره ادامه دارد ولی تا کنون هیچ منبع رسمی این خبر را تایید نکرده است و روابط عمومی شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران نیز تا این لحظه در این باره هیچ خبر و واکنشی نشان نداده است.

محمد علی نجفی رسما از پنجم شهریور با رای اعضای شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران و با تایید وزارت کشور سکان شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران را به دست گرفت.

واژه های کلیدی: اخبار | ایران | شورای شهر | اخبار اجتماعی

دانلود

نویسنده : blogzz